Hakkımızda

Firmamız kurucusu Teoman Çelebi alüminyum sektöründe uzun yıllar üst düzey yönetici olarak görev almış ve 2013 yılında Alte Alüminyum firmasını kurmuştur. Firmamız alüminyum profil, hareketli cam sistemleri ve kapı sistemleri arasında sektörün en güçlü ve en başarılı tasarımlarını yapmıştır. Özellikle kapı ve hareketli cam sistemleri tasarımlarımız Türkiye ve Dünya genelinde kabul görmüş olup binlerce insana sektör olmuştur.

Firmamız her yıl yeni bir sektör AR-GE ile takip edilen başarılı dinamik ve yenilikçi bir firma imajı yaratmıştır. Sektörel bazda hedefimiz ve vizyonumuz Dünya genelinde kabul görmüş ve ismini kalite skala ile anılan bir marka yaratmaktır. Firmamız kapı sektöründe hareketli cam sistemleri ve alüminyum doğrama alanında çok hızlı ilerleme kat etmiştir.

Yapılan prosesler ve AR-GE’ler mimarlarımız, mühendislerimiz ve ekip arkadaşlarımız tarafından defalarca incelenip test edilip hayata geçirilir. Ülkemizin çok iyi bir markaya ihtiyaç duyduğunu ve bunun önemini bilerek çalışmalarına devam etmektedir. Kurumsal kimliği ve kontrol edilebilir ölçülebilir ve gelişime açık firma yapımız sektördeki firmalara ışık olmuştur.

Ülkemiz için büyük bir adım olan TEODOOR kapı sistemi yeni bir marka ile Alte Alüminyum bünyesine katılmış kaliteli tasarımı ve teknolojinin kapıya entegre edilmesiyle kapı algısı ve imalat şekline farklı bir boyut getirmiştir. Yaptığımız projeler, kullandığımız malzemeler birinci sınıf olup firma kimliğimize ve ürünlerimize yansımıştır.

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

WHATSAPP 05320613783